Wielkość i zasięg Twojej firmy nie jest dla Nas przeszkodą. Realizujemy projekty liczące od kilku do kilku tysięcy Użytkowników. Zawsze działamy zgodnie z ustalonymi czasami reakcji i realizacji SLA. Dzięki wieloletniej obserwacji rynku oraz na podstawie zdobytego doświadczenie wiemy jak powinna funkcjonować spójna organizacja usług informatycznych. Posiadamy zaplecze oraz niezbędne środki, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel.

 

Zdjęcia

Kontakt

03-995 Warszawa, ul. Ligustrowa 10

hello@we-support.pl

+48 22 122 86 17

// nowość!

Serwis Bezpieczeństwa Strony

We’Support oferuje nową usługę, która polega na całodobowym monitoringu Twojej strony internetowej i dbanie o jej doskonałą kondycję. Typowy informatyk często skupia się dopiero na problemach, które wystąpią, bo zapomina o tym, że Twoja strona internetowa wymaga stałej, codziennej opieki, nawet jeżeli jest to tylko prosta witryna. We’Support  w ramach jednej usługi oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja strona internetowa była bezpieczna, odporna na wycieki danych i dobrze pozycjonowana, a o czym nawet nie wiesz. Z nami zapomnisz o konieczności utrzymywania strony, jej aktualizacji i nic Ci nigdy nie wygaśnie w środku nocy!

Zawsze na czasie!

Aktualizacje strony, motywu oraz zainstalowanych wtyczek są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa, stabilności i wydajności Twojej witryny internetowej.

Zabezpieczenie firewall

Blokujemy nieautoryzowane próby dostępu do strony, kiedy hakerzy próbują odkryć hasło, próbując wiele kombinacji.

Kopia bezpieczesńtwa

Wykonamy kopię bezpieczeństwa Twojej strony w chmurze AWS – nawet dwa razy dziennie! Zapewnimy odzyskiwanie strony z kopii zapasowej w razie potrzeby.

Optymalizacja

Skasujemy z serwera spam, pingback, trackback, starsze wersje postów po to, aby poprawić wydajność, zwiększyć bezpieczeństwo, co wpływa pozytywnie na SEO oraz ułatwia zarządzanie treścią.

Skanowanie strony

Wykrywanie luk w zabezpieczeniach i regularne skanowanie pozwala na szybkie wykrycie potencjalnych zagrożeń, zanim staną się one poważnym problemem dla Twojej witryny.

Stały monitoring

Dzięki zaawansowanym autorskim skryptom Twoja strona będzie monitorowana co 1 minutę – 7 dni w tygodniu! A na koniec miesiąca dostaniesz raport o wykonanych pracach rozszerzony o dane z Google Analitycs!

Sprawny biznes!

Zapewnimy automatyczny monitoring wydajności witryny Google PageSpeed i Yslow. Do tego ranking SEO dla wskazanych fraz kluczowych!

Serwery i sieć

Nie musisz się martwić o dobry wydajny serwer, nie musisz pamiętać o wygasającej domenie. Przejmiemy odpowiedzialność za te sprawy, tak aby nic Ci nigdy nie wygasło!

// ile to kosztuje?

450 zł netto / miesięcznie

W cenie uwzględniamy wszystko! Aktualizacje, serwis, bezpieczeństwo, opłatę za serwer i Twoją domenę! Jest to kompletny, pełny produkt, który gwarantuje, że Twoja strona internetowa zyska drugie życie.

k
Happy Customers

To succeed, every software solution must be deeply integrated into the existing tech environment...

LEARN MORE
2.5k