Wielkość i zasięg Twojej firmy nie jest dla Nas przeszkodą. Realizujemy projekty liczące od kilku do kilku tysięcy Użytkowników. Zawsze działamy zgodnie z ustalonymi czasami reakcji i realizacji SLA. Dzięki wieloletniej obserwacji rynku oraz na podstawie zdobytego doświadczenie wiemy jak powinna funkcjonować spójna organizacja usług informatycznych. Posiadamy zaplecze oraz niezbędne środki, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel.

 

Zdjęcia

Kontakt

03-995 Warszawa, ul. Ligustrowa 10

hello@we-support.pl

+48 22 122 86 17

// WE'SUPPORT

Nasz wspaniały zespół!

W tym miejscu możesz przekonać się na własne oczy jak wygląda osoba, która pomaga Ci codziennie „po drugiej stronie” w Twoich problemach z komputerem i obsługą programów. Oto my!

Piotr Majdan

WŁAŚCICIEL

Dominik Kwiatkowski

REMOTE SUPPORT

Patryk Ochniewski

REMOTE / ONSITE SUPPORT

Jakub Krasniewski

ONSITE SUPPORT

Magdalena Kłonica

ACCOUNT MANAGER

Paula Magierska

PR & HR SUPPORT

Mikołaj Wencel

REMOTE SUPPORT

Marek Adamiak

Network expert

Arkadiusz Siekierko

ACCOUNT MANAGER

Kamil Śliwa

ACCOUNT MANAGER

Grzegorz Wilk

ONSITE SUPPORT

Mateusz Kaczyński

REMOTE SUPPORT

Stanisław Łukasik

incydent manager

Paulina Rogalska

ACCOUNT MANAGER

Krzysztof Kędzierski

ACCOUNT MANAGER

Kamil Matyga

BUSINESS SUPPORT

Paweł Skarżyński

REMOTE SUPPORT / APP TESTER

Konrad Adamski

Administrator

Sara Babor

ACCOUNT MANAGER

WAKAT

ACCOUNT MANAGER
// Posiadamy więcej niż tylko dobre umiejętności

Spotkajmy się online !

// KOMPETENCJE

Posiadamy wieloletnie
doświadczenie w IT !

Emilia Clarke
Sieci komputerowe
LAN / WAN / VLAN / WLAN
Dbamy o to, aby sieć informatyczna u Naszych Klientów nie tylko działała szybko i sprawnie, ale również o to, aby była należycie zabezpieczona przez potencjalnymi atakami i nieautoryzowanym dostępem osób trzecich.
Emilia Clarke
Microsoft
Wszystkie programy
Naszym zadaniem jest zapewnienie poprawnego działania wszystkich programów i aplikacji, z których korzystają Nasi Klienci. Poza tym zawsze służymy radą w zakresie obsługi i podpowiadamy jak skutecznie iwygodnie korzystać z wielu ukrytych funkcji w programach.
Emilia Clarke
Apple Inc.
Wszystkie produkty
Świat Apple nie ma dla Nas żadnych tajemnic. Potrafimy skonfigurować Twoje narzędzia tak, aby multi zadaniowa praca na różnych urządzeniach była łatwa i przyjemna. Kalendarz? Pliki? Poczta? Kopa zapasowa? Nie ma sprawy.
Emilia Clarke
Hardware
Sprzęt peryferyjny
Drukarki, skanery, głośniki, kamery, plotery i inne bajery. Wszystkie te urządzenia nie mają przed Nami tajemnic. Pomożemy Ci je podłączyć i poprawnie skonfigurować.
Emilia Clarke
Poczta elektroniczna
E-mail
To Nasza mocna strona. Wiemy jak prawidłowo zarządzać pocztą elektroniczną w Twojej firmie, tak aby maile dochodziły szybko i sprawnie do innych pracowników lub kontrahentów. Podejrzana wiadomość? Dziwny załącznik? Sprawdzimy dla Ciebie, czy ta wiadomość to nie wirus!
Strona www.we-support.pl korzysta z plików Cookies, aby zapewnić najlepszą jakość użytkowania. Dowiedz się więcej lub zaakceptuj ten komunikat.
Akceptuj